Головний популіст дня: мер Конотопа Семеніхін, який заднім числом заявив про спробу його підкупити

Номінується мер Конотопа Артем Семеніхін, який замість написати заяву про корупцію, заднім числом нахваляється, як не купився на ласі пропозиції корупціонерів

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

"Минулого року до мене прийшли лобісти, запропонували трикімнатну квартиру в Києві за підвищення вартості до 7 гривень, двокімнатну – до 6 гривень й однокімнатну – до 5 гривень. Я їм сказав, що це злочин і якщо вони будуть наполягати, то я напишу заяву", розповів він в ефірі телеканалу ZIK.

Якщо навіть мери міст не заявляють про злочин, а потім розповідають в телеефірах, які вони молодці, то чому ми дивуємося, що викорінення корупції у нас відбувається так повільно. Історія зі страйком приватних перевізників у Конотопі відома. Про те, як мер дав відкоша шантажистам, навіть у Вікіпедії написано. Це було ще у грудні 2016-го. Але тоді "свободівець" Семеніхін заяву до відповідних органів не написав. Сьогодні ж на всю країну розповідає, який він герой, що відмовився від квартири в столиці. Добре, що відмовився, проте ті, хто його намагався підкупити, на свободі, бо мер не зробив того, що мав зробити – здати корупціонерів правоохоронцям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна