Головний популіст дня: Марушевська, яка вигадала привід для відставки

Популістом дня визнана Юлія Марушевська, яка очолювала одеську митницю, через геніальну "причину" для відставки – відсутність реакції на демарш Саакашвілі
Depo.Влада
14 листопада 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Марушевська, яка вигадала привід для відставки
Головний популіст дня: Марушевська, яка вигадала привід для відставки

Номінували його в групі у Facebook-спільноті "Антипопулісти", передає Depo.ua.

Колишня очільниця одеської митниці Юлія Марушевська довела: молоді реформатори нічим не відрізняються від старих – вони так само не вміють йти у відставку, не звинувативши у своїх невдачах інших. Так, Марушевська розповіла, що реформування одеської митниці зайшло в глухий кут, бо "всі ключові питання блокуються в Києві". І зізналася: останньою краплею для неї стала відсутність реакції на відставку Міхеїла Саакашвілі.

А якою мала бути реакція на відставку Саакашвілі? Хтось мав навколішки просити його лишитися, чи сльози проливати? Марушевська пішла, бо хоче брати участь у політичному проекті Саакашвілі. В опозиції бути комфортніше, популізм додає рейтингів. Все інше, що казала Марушевська, від лукавого. 

Сьогодні про свою відставку заявила й очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе. Вона прозвітувалася, вибачилася за те, що не встигла здійснити, побажала успіху колегам. Вона не переходила на персоналії і не шукала винних деінде. Було б дуже добре, аби наші чиновники і політики – і молоді, і старі – засвоїли урок гідності від Деканоїдзе.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада