Головний популіст дня: Маломуж, який повторює мантру про провину української влади у втраті частини територій

Номінується колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, який натякає, що в окупації частини наших територій винна українська влада

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Нинішні втрати ми отримали не лише через російську агресію, а й через невміле керівництво на безпековому, національно стратегічному чи економічному рівнях. Ми не згенерували найкращі сили світу для того, щоб вийти з конфронтації та війни і не допустити втрати територій", – заявив він в ефірі телеканалу ZIK.

Тобто, потужна антипутінська коаліція, яка постійно посилює санкції проти Росії, це не найкращі сили світу? Що ж, тоді нагадаємо: на посаді голови Служби зовнішньої розвідки Маломуж пережив президентські вибори 2010 року, після звільнення в червні того ж року аж до перемоги Революції Гідності був позаштатним радником президента Віктора Януковича. На жаль, телеканали, які запрошують дану особу в якості експерта, не згадують цю важливу сторінку його біографії.

Це, по-перше. По-друге, є кілька маркерів, за якими легко визначити, хто є хто: чий Крим, чи є російські вояки на Донбасі, і хто - Путін чи українська влада - винні у війні. У нас багато тих, хто каже: Путін – не винен. Або якщо й винен, то ворог все одно не він, а наша влада. Маємо дуже шкідливий популізм, бо він вбиває віру українців у перемогу. По-третє, у 2014-му Маломуж балотувався в президенти (посів 15 місце, набравши 0,13% голосів), і в його передвиборчій програмі ми не знайшли рецепту, як згенерувати найкращі сили світу для того, щоб вийти з конфронтації та війни і не допустити втрати територій. Там написано: "вжиття невідкладних заходів щодо збереження територіальної цілісності України, забезпечення непорушності її кордонів, створення системи міжнародних гарантій і правової безпеки". Тобто, загальні фрази без покрокової конкретики, як все обіцяне виконати. Що є однією з головних ознак популізму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook