Головний популіст дня: Ляшко, який захотів зрівняти Генпрокуратуру з землею

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, перед допитом у Генпрокуратурі закликав ліквідувати всю правоохоронну та судову системи України загалом
Depo.Влада
4 серпня 2016 18:31
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Ляшко, який захотів зрівняти Генпрокуратуру з землею
Головний популіст дня: Ляшко, який захотів зрівняти Генпрокуратуру з землею

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"І кінця-краю цим справам, по яким допитують членів моєї фракції, нема.
Де та реформа? Де чесні правоохоронці, якщо депутатів від Радикальної партії щодня тягають на допити через нашу позицію?

Найліпша реформа - зрівняти з землею і прокуратуру, і суди, або віддати будівлі під школи. Хай сюди діти ходять щодня, а не опозиційні депутати", — гнівно написав Ляшко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", анонсуючи свій черговий візит до прокурорських слідчих.

"Безумовно, кожні відвідини Генпрокуратури головний радикал із своїми соратниками використовують як чудовий інформпривід, аби знову продемонструвати всій країні майстер-клас справжнього популізму. Тобто коли гучна і радикальна по формі риторика вихолощує будь-який зміст події. Ось і цього разу Ляшко навіть не згадав про причини виклику на допит себе та інших нардепів парламентської фракції "радикалів".

А їхнє запрошення до Генпрокуратури, між іншим, пов’язане із розслідуванням кримінального провадження щодо заяви Ляшка відносно пропозиції хабара у розмірі $50 мільйонів. Ніби як за непідтримку фракцією Радикальної партії подання ГПУ до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Клюєва", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада