Головний популіст дня: Ляшко, який примудрився попіаритися на дітях у День знань

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, у День знань влаштував справжнє піар-турне закладами освіти рідної Чернігівщини, одночасно встигаючи радувати читачів своєї сторінки у соцмережі "Фейсбук" безліччю гнівних постів "на задану тему"
Depo.Влада
1 вересня 2016 19:26
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Ляшко, який примудрився попіаритися на дітях у День знань
Головний популіст дня: Ляшко, який примудрився попіаритися на дітях у День знань

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Скотиняки! Ті копійки, яких ані на бутерброди з любительською ковбасою, ані на ксерокопії для рефератів і дипломних робіт не вистачить, влада хоче забрати", – під таким лейтмотивом пройшли відвідини Ляшком Ніжинського державного університету імені Гоголя.

"Влада пограбувала людей новими тарифами, позбавила можливості заробити та продовжує закривати школи.

Чи багато радості цим дітлахам, коли батьки останні гроші витратили, щоб купити їм кілька зошитів і портфелик? Чи радіють вчителі, коли отримують свої копійки?", - це вже враження головного "радикала" від першого дзвоника у Ніжинській школі №1.

"Я не чарівник. Але наполегливо вчуся…

Вже було готове розпорядження про закриття цієї школи. Але, дізнавшись про мій приїзд і увагу преси, місцева влада злякалася і передумала за один день!", - гордо відзвітував Ляшко про свій визначальний внесок у порятунок сільської школи у Ховмах Борзнянського району.

"Ну а паралельно вірний партійний соратник, нардеп Андрій Лозовий виклав у мережу відео із зустрічі свого лідера з вихованцями школи №1міста Бахмач, де натовп дітей брав автографи в політика, наче той - підліткова поп-зірка.

І це під красномовним заголовком "Леонид Ильич и дети". Одним словом, свято 1-го вересня для лідера Радикальної партії вийшло на славу. Так би мовити, справжній День знань про Олега Ляшка", - написали антипопулісти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада