Головний популіст дня: Ляшко, який обіцяє за день відправити у відставку Луценка

Лідер "радикалів" Олег Ляшко, погрожує за один день зібрати підписи за відставку Генпрокурора Юрія Луценка
Depo.Влада
5 жовтня 2016 21:07
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Ляшко, який обіцяє за день відправити у відставку Луценка
Головний популіст дня: Ляшко, який обіцяє за день відправити у відставку Луценка

Номінували його група "Анипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Мало почати збирати підписи, потрібно спочатку 150 голосів. Я зараз намагаюся знайти консенсус і підтримку лідерів інших фракцій, і коли ми будемо бачити цю підтримку, ми зберемо ці підписи за один день", - заявив Ляшко сайтові "Слово і Діло". На його думку, Юрій Луценко не проводить реформ у ГПУ, а виконує політичні замовлення.

"Для того, аби зрозуміти, що ініціатива Ляшка – банальний популізм, розрахований на "хвилинну славу", варто забити у пошуковик "Ляшко збирає підписи". Він збирав підписи за: визнання неконституційним закону про особливий порядок самоуправління на Донбасі, відставку Шокіна, імпічмент президента, внесення змін до Конституції, які б дозволили народним депутатам суміщати роботу в уряді… Змагатися з ним може хіба що Юлія Тимошенко, яка збирає автографи громадян за свої фейкові референдуми.

Що ж до претензій Ляшка до Луценка, то хотілося б почути конкретику: у чому саме полягає виконання політичного замовлення. В очевидному прориві відомства у "справах Майдану", у розслідувані діянь Януковича та його приспішників, у чистці авгієвих конюшень Генпрокуратури від корупціонерів? Чи в тому, що Ляшка більше 20 разів запрошували в ГПУ, аби він розповів про хабар, який нібито пропонували членам його фракції за не голосування за зняття недоторканості з Сергія Клюєва? Виходить, що "політичним замовленням" Ляшко називає небажання відповідати за власне балабольство", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада