Головний популіст дня: Ляшко піариться на гнилій шаурмі

Лідер радикальної партії Олег Ляшко, поклав всю відповідальність за черговий випадок масового харчового отруєння в Ізмаїлі на прем’єра, генпрокурора та місцевого голову облдержадміністрації
Depo.Влада
25 липня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Ляшко піариться на гнилій шаурмі
Головний популіст дня: Ляшко піариться на гнилій шаурмі

Номінували його у групі "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"В Ізмаїлі знову отруїлися гнилою шаурмою і з сальмонельозом потрапили в лікарню майже 90 людей. Чому досі мовчить влада - прем'єр Гройсман, гастролюючий губернатор Саакашвілі? Чому досі нікого не звільнили? Чому Луценко досі нікого не притягнув до відповідальності і не відправив у тюрму?", - написав Ляшко гнівний пост на своїй сторінці соцмережі "Фейсбук".

"Схоже, керівник однієї з парламентських фракцій добре поінформований про ізмаїльську ситуацію. Тому він не може не знати про те, що за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь вже порушено кримінальну справу.

Крім цього, на даний момент припинена робота саме того кафе, котре, як з’ясувалося після оперативної перевірки, працювало без дозвільних документів, з грубими порушеннями санітарного законодавства при відсутності гарячої проточної води і елементарних гігієнічних умов для приготування їжі. Зрештою, Ляшку відомо, що сплески харчових отруєнь припадають саме в період аномальної спеки. І не лише в Україні, а навіть в респектабельних європейських курортах", - написали у групі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада