Головний популіст дня: Льовочкін, який захотів "почути" Донбас

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін, виступив проти "сепаратизму з обох сторін" та водночас закликав розпочати суспільний діалог з "елітою" окупованого Донбасу
Depo.Влада
2 вересня 2016 21:47
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Льовочкін, який захотів "почути" Донбас
Головний популіст дня: Льовочкін, який захотів "почути" Донбас

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Треба започаткувати формати суспільного діалогу людей з обох сторін конфлікту. Зараз мають говорити не тільки політики і військові, а й представники елітарної частини суспільства - лідери думок, громадські діячі, люди з бізнесу, інтелігенція.

До них на певному етапі можуть приєднатися і політичні сили. Задача діалогу - широка загальнодержавна гуманітарна і економічна програма примирення та об'єднання… Ми, "Опозиційний блок", - категоричні противники сепаратизму з обох сторін", – написав Льовочкін у своєму блозі на сайті "Сегодня.ua".

"Який сепаратизм проявляється з українського боку, екс-глава АП Януковича, звісно, не пояснив. Як і те, кого саме він вважає "представниками елітарної частини суспільства" у так званих "ДНР" і "ЛНР".

Утім, схоже, йдеться про Захарченка, Плотницького, "Гіві", "Моторолу" та інших місцевих "лідерів думок та інтелігентів", з якими деякі екс-"регіонали" свій діалог ніколи й не припиняли", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада