Головний популіст дня: Кузьмін, який назвав "дутою сенсацією" арешт свого будинку

Колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін назвав "дутою сенсацією" судовий арешт його будинку у престижному передмісті Києва
Depo.Влада
9 серпня 2016 19:56
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Кузьмін, який назвав "дутою сенсацією" арешт свого будинку
Головний популіст дня: Кузьмін, який назвав "дутою сенсацією" арешт свого будинку

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Сьогодні зі ЗМІ я з подивом дізнався про арешт будинку в Пущі-Водиці, який, на думку ГПУ, я вкрав сам у себе. Підконтрольні владі ЗМІ тут же розтиражували цю "дуту сенсацію" як велике досягнення Луценка в боротьбі з корупцією", - написав Кузьмін на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Безумовно, перебуваючи в офіційному розшуку від українського правосуддя, завжди хочеться знайти якийсь зиск від фешенебельного помешкання загальною площею 1068 квадратних метрів із підвалами, навісами і гаражем на дві середньостатистичні трикімнатні квартири, котре розташоване в одній з найдорожчих в країні рекреаційних зон у Пущі-Водиці. Тому навіть можна зізнатися в крадіжці цього скарбу у самого себе. Втім, судячи із кримінального провадження Генпрокуратури за фактом заволодіння державним майном, правда життя дещо інша.

Як виявилось, у 2006 року Держуправління справами надало Кузьміну у користування будинок у Комплексі відпочинку "Пуща-Водиця", який той через деякий час перебудував та банально приватизував. Згодом помешкання було частинами подаровано певній громадянці Лідії Шумаковій, котра, за припущеннями ЗМІ, є тещею Кузьміна. Хоча популістичну експресію у соцмережі колишнього зама Пшонки викликало, схоже, не саме викриття цієї «дутої сенсації». А те, що своєю ухвалою суд заборонив нинішньому власнику будь-яким чином передавати, розпоряджатися, використовувати, переробляти і відчужувати житловий будинок та усі господарські споруди, що відносяться до нього.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада