ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Кутовий, який планує створити ветеринарну поліцію

Міністр аграрної політики Тарас Кутовий, який планує створити ветеринарну поліцію
Depo.Влада
19 жовтня 2016 18:17
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Кутовий, який планує створити ветеринарну поліцію
Головний популіст дня: Кутовий, який планує створити ветеринарну поліцію

 Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Ми готуємо законопроект про ветеринарну поліцію на кшталт італійської. Щойно він буде готовий, плануємо внести в парламент, як першочерговий для розгляду", - написав міністр у "Фейсбуці".

Не знаємо, як там в Італії з ветеринарними карабінерами, а у нас усілякі подібні структури відразу викликають підозри. У лютому минулого року в процесі реформування МВС було ліквідовано ветеринарну міліцію (а заодно УБОЗ, транспортну міліцію і міліцію у справах неповнолітніх). Ветеринарів у погонах небезпідставно підозрювали у банальному вибиванні грошей з бізнесу під виглядом боротьби з епідеміями і шкідливими бактеріями. Схоже, все нове – добре забуте старе. То ж до пана Кутового виникає відразу кілька питань. Перше: чому у нас кожне міністерство хоче мати структури, щодо функцій яких у суспільства виникає багато застережень? З пояснень Кутового залишилося незрозумілим, чому запобігати поширенню захворювань серед тварин не можуть існуючі органи.

Друге: варто було б відразу пояснити, з яких джерел фінансуватиметься ветеринарна поліція, і скільки вона коштуватиме. Бо виглядає так, що на платників податків планують повісити чергових "спиногризів", яких одягатимуть і годуватимуть державним коштом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада