Головний популіст дня: Купрій, який "вибивав" з колег по ВР інавгурацію Зеленського шибеницею

Номінується народний депутат Віталій Купрій, який розповідає, що колеги по парламенту підтримали його постанову про інавгурацію Зеленського, бо пригрозив їм шибеницею

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Сьогодні Купрій під час виступу у Раді тримав у руках мотузку з петлею. "Як я переконував нардепів якнайшвидше призначити дату інаугурації Зеленського. Довелося погрожувати шибеницею", - підписав він відеоролик на своїй сторінці у Facebook.

По-перше, той надзвичайно низький рівень довіри до парламенту, який демонструють соціологічні дослідження, став результатом роботи всіх народних депутатів, і Купрія також. По-друге, у команді Зеленського залишилися незадоволеними датою інавгурації, запропонованою Купрієм. По-третє, лякати колег шибеницею – ознака низької політичної культури. І, по-четверте, якби Рада не підтримала цю постанову Купрія, то підтримала б іншу, всього було сім проектів постанов. А якби не підтримала жодного, то дату призначив би спікер у межах терміну, відведеного Конституцією для складання присяги новообраним президентом. Тобто, пану депутату не потрібно перевищувати свою роль в історії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна