ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Кучеренко, який забув, як українці мерзли, коли він був міністром ЖКГ

Номінується екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко, який забувся, що за його урядування жителі українських міст також замерзали

Depo.Влада
15 листопада 2018 20:17
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

На своїй сторінці у Facebook Кучеренко гнівно відреагував на вимогу президента дати тепло жителям Сміли. Мовляв, ось хто керує "Нафтогазом".

По-перше, популістам потрібно нагадувати, що і вони були владою. Кучеренко працював міністром ЖКГ з грудня 2007-го по березень 2010-го в уряді Тимошенко. Тобто, у нинішньому плачевному стані житлово-комунального господарства є і його провина.

По-друге, "Антипопулісти" вирішили перевірити, чи не замерзали українські міста за часів урядування Кучеренка і Тимошенко. Виявляється, замерзали. У жовтні 2008-го мешканці Первомайська навіть збиралися перекривати залізничну колію, яка веде до Криму, бо місту не давали газ через борги підприємства "Енергохімпром". У січні 2009 року мерзли жителі Ізмаїльського і Ренійського районів, у лютому без тепла сиділи мешканці Криму, Каховки, Цюрупинська, Бахмачу, трьох районів Запорізької області – Токмацького, Новомиколаївського і Якимівського. Причина та сама, що і сьогодні – заборгованість за спожитий газ.

По-третє, Кучеренко чудово знає, що причина газового колапсу у Смілі, Шепетівці, Кривому Розі і так далі у хитрих схемах за участю компаній-прокладок, створених за часів "регіоналів". Завдяки цим схемам накопичилися мільйонні борги, хоча люди платили за тепло. Але у нього винна нинішня влада, бо на носі вибори, а тут така нагода для піару.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада