Головний популіст дня: Кравчук, який радить Зеленському "кримський сценарій" політичного самогубства

Номінується перший президент України Леонід Кравчук, який своїми порадами підштовхує новообраного президента Зеленського до політичного самогубства

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

У коментарі РІА Новости Крим він заявив, що Володимиру Зеленському необхідно змінити державну політику щодо Криму, почати налагоджувати відносини з жителями півострова і знімати всі блокади.

Коментар РІА Новости для українського екс-президента - це ганьба сама по собі. Ще більша ганьба – те, що пропонує Кравчук. Якщо йти за його "дороговказами", то з Росії будуть зняті санкції. Навіщо цивілізованому світу тиснути на Росію через анексію нею Кримського півострова, якщо українці самі йдуть на поступки країні-агресору?

На поради Кравчука можна поглянути і з іншого боку. Популістські заяви про "налагодження відносин із жителями Криму" спрямовані проти Зеленського. Яким чином? Не секрет, що частина його виборців думає так само, як Кравчук. Але сам новобраний президент, принаймні це можна зрозуміти з того, що він особисто озвучував, так не думає. Ця частина виборців начитається порад Кравчука і почне вимагати від Зеленського знімати блокаду з Криму, потім йти на перемовини з ватажками сепаратистів з ОРДЛО. Не важко здогадатися, що це закінчиться для президента політичним самогубством. Може, до цього його і підштовхують такі ось порадники?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна