Головний популіст дня: Кожара, який закликає відновити політичні зв'язки з Росією

Міністр закордонних справ України часів Януковича Леонід Кожара, який закликає відновити не тільки торгово-економічні, а й політичні зв'язки з Росією
Depo.Влада
18 жовтня 2016 18:28
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Кожара, який закликає відновити політичні зв
Головний популіст дня: Кожара, який закликає відновити політичні зв'язки з Росією

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

На його думку, рішення українського керівництва про розрив відносин з Росією призвело до важкої соціально-економічної кризи. Економіка України є вкрай залежною від постачальників з Росії і інших країн СНД, втрата яких негативно позначилася на рівні промислового виробництва, розповів він медіа-групі "Голос.ua".

Такі як Кожара на свободі - це лапяс українській владі. Чому у нас говорять, що за відмову від асоціації з Євросоюзом у 2013 році винен лише Янукович? Кожара у той час очолював українське зовнішньополітичне відомство і його провина у зриві асоціації не менша. Що ж до його закликів відновити зв’язки з країною-агресором, то це не лише повна відсутність моралі, тупа маніпуляція фактами і гнилий популізм, але й добре продумана політична технологія, запущена окремими політиками.

Нагадаємо, кілька днів тому народний депутат з Дніпра Яків Безбах, який входить в орбіту впливу Віктора Пінчука - зятя нашого Мінського переговорника Леоніда Кучми, ініціював створення парламентської групи з відновлення торгово-економічних зв’язків з Росією. Тепер ту ж пісню заспівав Кожара. Якщо спецслужби оперативно не поставлять на місце «путінофілів», які піднімають голови, завтра про необхідність капітуляції, дружбу і братання з ворогом говоритимуть на всіх телеекранах.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада