UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Головний популіст дня: Костюк, який чомусь вважає, що українцям потрібен російськомовний канал

Номінується заступник голови Офісу президента Юрій Костюк, який вважає, що з українцями Донбасу треба комунікувати російською

Головний популіст дня: Костюк, який чому…

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

В інтерв’ю "Громадському" він пояснив, навіщо Україні аналог Russia today: "Ми повинні просто тут зрозуміти, що той порядок, який був запропонований, є в чомусь неактуальним. І якщо ми дійсно хочемо комунікувати якось там, то це повинен бути російськомовний контент".

Правильно кажуть мудрі: де багато галасу, там чийсь грошовий інтерес. Нагадаємо панові Костюку, що за останні 5 років в Україні державними мужами не піднімалася тема статусу російської мови чи якихось преференцій для неї в телевізійних ефірах, і жодних непорозумінь на мовному ґрунті у суспільстві не виникало. Тому навіщо зараз розмови про російськомовний канал, невже інших проблем нема?

Складається враження, що окремі люди з медійного оточення президента шукають привід, аби, по-перше, сісти на кошти, які виділятимуть під російськомовний канал, а, по-друге, протягом президентської каденції Зеленського уникнути виконання закону про мовні квоти в ефірі. Під виглядом "боротьби за уми українців" з ОРДЛО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook