Головний популіст дня: Колесніков, який вирішив, що Україна не готова до федерації

Керівник так званого "опозиційного уряду" Борис Колесніков вважає, що Україна ще не доросла до федералізації
Depo.Влада
7 жовтня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Колесніков, який вирішив, що Україна не готова до федерації
Головний популіст дня: Колесніков, який вирішив, що Україна не готова до федерації

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Нова Конституція - це інструмент для досягнення головної мети: створення суспільства рівних можливостей. Основне завдання нової Конституції - децентралізація влади. Звичайно, федеративний устрій - це найефективніша модель держави. Докази: США - найбагатша країна в світі, Німеччина - в Європі. Але у нас, мені здається, поки що бракує політичної культури для створення федерації. Тому на першому етапі, безумовно, в Конституції треба прописати Україну як унітарну країну. Але з найширшими повноваженнями місцевих рад", - сказав він в інтерв’ю ахметовській газеті "Сегодня".

"Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала. Це російське прислів’я про Колеснікова та інших прихвоснів Януковича, через розкольницьку політику яких і почалася війна на Донбасі. А зараз вони роблять вигляд, що до цього стосунку не мали. Що ж до сказаного правою рукою Ахметова, то…

По-перше, Україна й так унітарна держава, для цього нову Конституцію приймати не треба. По-друге, колишній високопосадовець не знає елементарних азів політології: США й Німеччина формувалися як федеративні держави. І досягли вони успіху не тому, що федеративні, а тому що американці й німці – це політичні нації. Українці, на жаль, не були політичною нацією, а "регіонали" протягом багатьох років розколювали народ на Донбас, який "кормит всю страну", й усіх інших.

По-третє, і це вже питання до правоохоронної системи, чому Колесников досі не зацікавив слідчі органи. Він що, отримав індульгенцію за все, вчинене протягом років при владі?", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада