Головний популіст дня: Колесніков, який помітив негатив у співпраці України з МВФ

Голова "Опозиційного уряду" Борис Колесніков, заявив, що співпраця України з МВФ є негативним сигналом
Depo.Влада
14 вересня 2016 19:28
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Колесніков, який помітив негатив у співпраці України з МВФ
Головний популіст дня: Колесніков, який помітив негатив у співпраці України з МВФ

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Викликають сміх слова міністра фінансів про те, що співпраця з Міжнародним валютним фондом - це сигнал інвесторам. Коли приходить МВФ - це сигнал інвесторам - біжіть, чим швидше, тим краще. Тому що, коли ніхто в світі вже в борг не дає, а облігації не продаються - залишається тільки МВФ", – цитує Колеснікова офіційний сайт "Опозиційного блоку".

"Схоже, риторика проросійських "опозиціонерів" вже скотилася до гасел забутої вже прогресивної соціалістки Наталії Вітренко, яка в кінці минулого століття нещадно боролася саме з МВФ. Утім, аби уникнути непродуктивної дискусії, варто лише нагадати одну цитату зразка липня 2010 року.

Отже, після завершення переговорів з місією МВФ тодішній прем’єр Микола Азаров на засіданні Кабміну заявив наступне: "Ресурси є в МВФ, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, ЄБРР. Це приблизно 30 млрд. дол. на рік. Точка доступу до цих ресурсів, а від них і до міжнародних інвестиційних фондів, - це програма співробітництва з МВФ".

І присутній на засіданні уряду в ранзі віце-прем’єра Колесніков ці слова свого шефа тоді жодним чином не заперечував", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада