Головний популіст дня: Каплін, який погрожує "вірменським сценарієм"

Номінується нардеп Сергій Каплін, який погрожує "вірменським сценарієм" в Україні

Головний популіст дня: Каплін, який погр…

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Він оголосив, що на сьогоднішній акції профспілок підтримали його план боротьби, серед пунктів якого - початок радикальних дій на зразок "вірменського сценарію" з перекриттям доріг, блокуванням ВР, Кабміну, обласних адміністрацій.

По-перше, вимоги профспілок, з якими ходив столицею Каплін – верх популізму. Для того, щоб задовольнити їхні хотілки Нацбанк має надрукувати трильйон гривень. Що не поліпшить життя трударів, про яких на словах дбає депутат, а лише погіршить, адже спричинить шалену інфляцію і ріст цін.

По-друге, щось давненько у нас не організовували "третій майдан". Вочевидь, під вибори комусь дуже кортить запустити цю технологію. По-третє, блокування, якими погрожує Каплін, у воюючій країні – це не вірменський, а російський сценарій. По-четверте, полтавчанину Капліну, мабуть, відоме ім'я його земляка, попа і профспілкового лідера Георгія Гапона. Того самого, який у Петербургу у січні 1905 року повів натовп робочих до царя. Цей день увійшов в історію як "Кривава неділя". Сам Гапон утік за кордон, а коли повернувся, сконав від рук своїх соратників за співпрацю з царською охранкою. Може лайно, вилите на депутата, то якийсь знак зверху, попередження і Капліну, і його соратникам, щоб не йшли слизьким шляхом попа Гапона?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook