Головний популіст дня: Івченко, який доводить, що його партія – не популісти

Народний депутат з "Батьківщини" Вадим Івченко, який, як істинний популіст, доводить, що партія Юлії Тимошенко - не популісти
Depo.Влада
17 листопада 2016 18:28
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Івченко, який доводить, що його партія – не популісти
Головний популіст дня: Івченко, який доводить, що його партія – не популісти

Номінували його в групі у Facebook-спільноті "Антипопулісти", передає Depo.ua.

"Коли йшла мова про створення коаліції, "Батьківщина" висунула деякі умови: продовження мораторію на продаж землі, скасування податку на пенсії, підняття мінімальної заробітної плати і четверте - тарифи. Всі інші члени коаліції звинувачували "Батьківщину" в популізмі. Але перші три наші вимоги вже зроблено! І мораторій, і податок. В бюджет на друге читання подали збільшення мінімальної заробітної плати", - розповідав він на каналі "112".

З усього, що сказав цей депутат, не є популізмом лише його ім’я і прізвище. Мораторій на продаж землі продовжено, оскільки досі через популістів не відрегульовано ринок землі. Тому ніхто поки її продавати й не планує. З Тимошенко чи без. Скасування податку на пенсії (точніше, на високі пенсії) та підняття мінімальної заробітної плати стали можливими не завдяки Тимошенко, а внаслідок поступової стабілізації економічної ситуації в державі, що визнають і наші західні партнери. І не потрібно приписувати собі успіхи інших. 

У "Батьківщини" є ще одна вимога – знизити тарифи. Вона розрахована на коротку пам’ять виборців, які мали забути, що Тимошенко очолювала два уряди і замість того, щоб поетапно приводити тарифи до економічно обґрунтованих, шукати можливості для диверсифікації поставок газу і так посилювати енергетичну безпеку країни, газова залежність України від Росії лише зростала. То ж внесок лідерки "Батьківщини" у високі тарифи нічим не менший за внесок Януковича з Азаровим, які втекли до Путіна.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада