Головний популіст дня: Холодницький, який звинуватив євробюрократів у неефективності антикорупціонерів

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, який у неефективності нових антикорупційних органів звинуватив євробюрократів
Depo.Влада
17 жовтня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Холодницький, який звинуватив євробюрократів у неефективності антикорупціонерів
Головний популіст дня: Холодницький, який звинуватив євробюрократів у неефективності антикорупціонерів

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Ми ніяк не можемо отримати правову допомогу з країн Європейського Союзу - від наших іноземних партнерів. У них свої терміни виконання і бюрократія іноді "краща" нашої. Вони не зобов'язані нам пояснювати - чому так. А ми не можемо вимагати, тільки просити. Як тільки міжнародні доручення будутьвиконані, то можна буде говорити про завершення справи", - відповів керівник САП на питання журналіста "Українських новин" про хід розслідування "справи Миколи Мартиненка".

На початку квітня Назар Холодницький обіцяв, що "при всіх позитивах" справу проти екс-депутата Мартиненка передадуть до суду до кінця весни. 20 квітня директор НАБУ Артем Ситник підтвердив: Мартиненка судитимуть уже в кінці травня. Тепер виявляється, що проблема – в закордонних бюрократах. Це через їхню загальмованість САП і НАБУ нездатні довести, правду про Мартиненка казав Сергій Лещенко, чи збрехав.

Сказане Холодницьким – ніщо інше, як популізм. Він намагається знайти винних деінде, а варто було б пошукати біля себе. Його колега Ситник свого часу розповідав, що йому заважає повільність Генпрокуратури. ГПУ ще весною всі матеріали по цій справі віддала до НАБУ. Але тут у спину вітчизняним антикорупціонерам вистрілили європейці. Шановні панове з Європи, не стріляйте в піаніста, він грає, як вміє! Цікаво, кого Холодницький із Ситником звинуватять у своїх проблемах, коли отримають потрібні їм документи з Європи. Китайців, росіян чи світову закулісу?

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада