Головний популіст дня: Голованов, який виправдовує телеміст з Москвою заробітчанами

Номінується генеральний продюсер телеканалу "NewsOne" Василь Голованов, який назвав провокативний телеміст цього каналу з Москвою "журналістським проектом без політики"

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

За його словами, з російського боку не повинно було бути підставних осіб, пропагандистів і підсанкційних політиків.

Телеміст мав відбуватися з пропагандистським каналом "Росія 24", забороненим в Україні. Так звані "журналісти" цього каналу постійно брешуть про нашу державу і розпалюють ненависть росіян до українців. Про що можна з ними говорити? Це перше.

Друге – зараз триває передвиборча кампанія і політичний зиск від "проекту без політики" з Москвою отримала б партія, до складу якої входять особи, котрих вважають власниками "NewsOne". Власне, заради них це дійство і мало бути, а не заради, як каже Голованов, 3 мільйонів українців, які мешкають в Росії. Додамо: вони там ще й працюють і платять податки країні-агресору. І за ці гроші Кремль фінансує війну на Донбасі.

Третє: виправдання Голованова – також технологія. Частині виборців розкажуть, що "NewsOne" відмовився від телемосту з Москвою через тиск, приплетуть сюди свободу слова, цензуру і так далі. У розрахунку на цьому популізмі прикрутити ще кілька сотих до рейтингу "ОП – ЗЖ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook