Головний популіст дня: Герус, який продемонстрував чудеса тарифної еквілібристики

Номінується представник президента в уряді Андрій Герус, який, кажучи про тарифи, протягом доби зумів розвернутися на 180 градусів

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

В інтерв'ю BIHUS info Герус відхрестився від обіцянок знизити тарифи. "Зеленський жартував про тарифи", сказав пан Герус. Минуло зовсім небагато часу і той же Герус забрав свої слова назад. Каже: фраза про жарт була невдалою. "Дається взнаки брак політичного досвіду, зокрема у спілкуванні із журналістами. Звичайно, тарифи це болюча тема, а тому погана тема для жартів або необачних коментарів", - зазначив він.

По-перше, Герус до призначення на нинішню посаду досить часто коментував питання енергетики, тому про відсутність досвіду спілкування з журналістами, м’яко кажучи, неправда. По-друге, якщо думка представника Зеленського в уряді змінюється так швидко, то виникає логічне запитання: коли він говорив правду – у Бігуса чи зараз. По-третє, сподіваємося, що до Геруса не застосовували тортур і свою позицію він переосмислив після детального ознайомлення з планами президента, однак сам факт крутого розвороту у риториці може свідчити про надзвичайно високий рівень популізму в президентській команді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна