Головний популіст дня: Фельдман, який проявив дива політичної гнучкості

Нардеп Олександр Фельдман, який входженням до групи "Воля народу" врятував її від розформуванняі довів, що затребуваність політика залежить від його гнучкості
Depo.Влада
4 листопада 2016 18:14
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Фельдман, який проявив дива політичної гнучкості
Головний популіст дня: Фельдман, який проявив дива політичної гнучкості

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Популізм – це не лише коли політики годують народ обіцянками-цяцянками, але й коли змінюють політичні уподобання, як рукавички. Олександр Фельдман - депутат п’ятого скликання поспіль. Уперше він був обраний до парламенту у 2002 році як безпартійний самовисуванець. Спочатку входив до складу прокучминської "Єдиної України", потім пішов до "Демократичних ініціатив" Волкова.

Після Помаранчевого Майдану харківський нардеп перейшов до "Блоку Юлії Тимошенко". Наступні два скликання обирався до Верховної Ради від цієї політичної сили, проте у травні 2011 року приєднався до коаліції "Стабільність і реформи", яка підтримувала Віктора Януковича. Цю коаліцію, нагадаємо, створили "регіонали", комуністи, "литвинівці" і "тушки". Так Фельдман опинився у Партії регіонів. Під її стягами у 2012 році переміг в мажоритарному окрузі в Харкові. 

На позачергових виборах Верховної Ради два роки тому знову отримав мандат на мажоритарному окрузі як самовисуванець. У нинішньому парламенті був позафракційним, при цьому став співголовою партії "Наш край". І ось сьогодні Фельдман чергове змінив фракційну прописку. Кажуть, що скоро "Воля народу" стане "Нашим краєм". Але справа не в цьому. Ця історія чомусь нагадує героя Ільфа й Петрова Полєсова, який на питання Бендера "ваше політичне кредо" відповідав - "завжди".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада