Головний популіст дня: Євтушок, який замість "Шатуна", розказує байки про МВФ

Депутат фракції "Батьківщина" Сергій Євтушок, який замість того, щоб повідомити СБУ про подробиці "Шатуна", розповідає казки про МВФ
Depo.Влада
21 листопада 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Номінували його в групі у Facebook-спільноті "Антипопулісти", передає Depo.ua.

"У МВФ хочуть бути впевненими в тому, що гроші, які направляються в Україну, будуть витрачені на оздоровлення економіки та припинення економічної стагнації, а не вкрадені тими ж людьми, які ці гроші розподіляють", – заявив парламентар в коментарі каналу "112. Україна". Також він розхвилювався через те, що виконання пунктів меморандуму з МВФ «стане справжнім ударом для пенсіонерів та інших соціально незахищених верств населення».

По-перше, теза про те, що МВФ нам не дасть грошей вже настільки заїжджена, особливо політсилами, орієнтованими на Москву, що вже навіть не цікаво. 

По-друге, теза про "жахливий меморандум" з кредиторами – це популістська страшилка, якою українців годують роками – від Вітренко і Симоненка до Тимошенко. Юлія Володимирівна на посаді прем’єр-міністра також підписувала зобов’язання перед МВФ. А те, що вони потім не виконувалися й українська влада хотіла бути надто хитромудрою - саме це і є проблемою, через яку сьогодні мусять страждати українці, особливо соціально незахищені верстви населення. 

І, по-третє, пан Євтушок був тим поводирем, який вів на трибуну парламенту Юрія Шухевича. Як виявилося, Шухевич мав заявити про імпічмент президента. Звідси пропозиція до пана Євтушка: навіщо вам той МВФ, сходіть краще до СБУ і розкажіть, навіщо Тимошенко знадобився Шухевич.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада