Головний популіст дня: Данилюк, який звідкись взяв, що за Порошенка РНБОУ займалося лише закриттям телеканалів

Номінується можливо майбутній секретар РНБО Олександр Данилюк, який чомусь думає, що за часів Порошенка і Турчинова Радбез займався лише закриттям телеканалів

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

В ефірі каналу NewsOne екс-міністр фінансів заявив: "У РНБО є питання важливіші за закриття телеканалів. Нам потрібно до кінця року знайти рішення, яке дозволить не втратити транзит газу через територію України. Якщо будуть проблеми у фінансовій сфері, то майданчик РНБО теж повинна використовуватися для вирішення цих питань".

Коли слухаєш або читаєш заяви членів Зе-команди, складається враження, що ці люди 5 років жили в іншому світі, дивилися інші новини, одним словом, тільки зараз виходять із віртуального простору. Бо РНБО за президентства Порошенка займалося не лише закриттям каналів (до речі, жоден так і не закрили) і обмеженням доступу до російських соцмереж, а й встановлювала і розширяла санкції проти країни-агресора, займалася проблемами у фінансовій сфері, зокрема, у квітні Порошенко збирав засідання Радбезу у зв’язку з рішенням суду по "Приватбанку" на користь Ігоря Коломойського, старшого політичного партнера тоді ще Зе-кандидата. Розглядалися і питання транзиту газу, причому неодноразово. Однак у Зе-команді вперто підтримують міф, що до їх приходу до влади нічого не робилося, а ось тепер процес піде.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна