Головний популіст дня: Бузаров, який захищає Трампа від російського сліду, наче сам свічку тримав

Номінується міжнародний експерт Андрій Бузаров, який навіщось вигороджує Дональда Трампа від втручання Росії в американські вибори

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

В ефірі каналу ZIK він висловив припущення: коли б перемогла Гілларі Клінтон, то світ не дізнався про втручання у вибори. Бузаров зазначив, що Барак Обама не знав, хто переможе – Гілларі чи Трамп. Саме тому мовчав до останнього.

Загальновідомо, що виборчий штаб Клінтон повідомив про хакерську атаку в липні 2016 року. Тобто, за кілька місяців до дати голосування. Перед цим були повідомлення про злом комп'ютерів Національного комітету Демократичної партії США і комітету з виборів до Конгресу Демократичної партії. Саме тоді вперше зайшла мова про російський слід та можливу допомогу росіян конкурентові кандидата від Демпартії. І якби навіть Клінтон перемогла, то справа про втручання у вибори все одно розслідувалася, адже про цей факт знало все суспільство. Америка не Україна, там подібні речі не забалакаєш.

Схоже, Бузаров симпатизує Трампу, якому, у свою чергу, симпатизує Путін. Він сам каже: "Вплив росіян переоцінений, адже не вірю, що РФ могла вплинути на остаточний результат". Але якщо вже взявся когось захищати, мабуть, варто ретельніше поводитися з фактажем, аби не виглядати популістом, який бере лише одну сторону. Та й взагалі, у нас після зустрічі Трампа з Путіним спостерігається цікава картина: американського президента так відбілюють від російського сліду, наче самі свічку тримали. Панове експерти, комісія Мюллера сама розбереться і без доморощених конспірологів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна