Головний популіст дня: Брензович, який став на захист якихось "угорських посадовців" із Закарпаття

Номінується народний депутат з фракції БПП Василь Брензович, який побачив у законних вимогах СБУ "чіпляння" до угорських посадовців Закарпаття

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Товариство угорської культури (КМКС) висловило офіційний протест проти "чіпляння на кордоні співробітників Держприкордонслужби та СБУ до угорських посадовців та працівників ЗМІ області". А Брензович зажадав від голови СБУ Василя Грицака офіційних пояснень.

По-перше, Брензович - народний депутат України, а не Угорщини, тому має відстоювати інтереси української держави і дотримуватися вимог української Конституції, у тому числі щодо єдиного громадянства. По-друге, які такі угорські посадовці працюють на Закарпатті? На державній службі працюють громадяни України різних національностей, але не може бути угорських, польських чи російських посадовців. І якби пан Брензович, який представляє угорську громаду у вищому законодавчому органі України, був не популістом, який підіграє інтересам Будапешта, він би першим закликав своїх одноплемінників або здати паспорти Угорщини, або піти геть з державної служби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна