ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Бойко, який через подання Луценка заспівав пісню про "юго-восток"

Номінується лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко, який побачив у поданні Генпрокуратури на зняття недоторканності з Вілкула й Колєснікова "плювок в обличчя жителям Південного Сходу України"

Depo.Влада
25 травня 2018 21:17
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

Він стверджує, що в країні "політичні репресії". По-перше, існування в парламенті чисельної фракції і двох депутатських груп із колишніх "регіоналів" свідчить саме про відсутність політичних переслідувань в Україні.

По-друге, коли соратники Януковича вживають словосполучення "Південний Схід", відразу згадується, що вони досі не понесли відповідальність за розкольницький з'їзд у Сіверськодонецьку в 2004 році, організовані ними під кремлівську дудку "антифашистські марші" у 2013-му, на яких скандували "Путін", за те, що привели війну в Україну. Досить розколювати країну на "Південний Схід" та всіх інших! По-третє, а чому, власне, Генпрокуратура не має права вносити подання на зняття імунітету з Вілкула й Колєснікова, вони святі з німбом на голові? Протягом цієї каденції ГПУ вносила більше десятка таких подань. І за логікою Бойка, позбавлення імунітету Розенблата – плювок у житомирян, Мосійчука – в лубенчан, Полякова – в уманчан…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада