ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Бортник, який придумав проблеми для України через Закон про освіту

Номінується політичний консультант Руслан Бортник, який слідом за Москвою та українофобами з ЄС бреше, що в українців будуть проблеми через мовні норми в освітньому законі

Depo.Влада
26 вересня 2017 20:25
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Від представників однієї з країн Європейського союзу я знаю, що вони навіть будуть ставити питання про безвіз з Україною в разі невнесення змін до цієї статті", - переконував він глядачів каналу "112. Україна". "Якщо хочемо розвивати українську мову, для цього існують інші шляхи. Можна було не забороняти навчання цими мовами, а додати кількість вивчення української мови", - каже Бортник.

Рецепт Бортника простий: давайте замість українізації займемося її імітацією. Що й не дивує: цей товариш протягом двох скликань працював помічником Вадима Колесніченка, "регіонала"-українофоба, який утік до окупованого Криму. Саме Колесніченко був автором скандального закону про засади мовної політики, який соратники Януковича і російські спецслужби використали для розколу України за мовною ознакою. Одним із його прямих наслідків став сплеск сепаратизму на Донбасі. Що зрештою вилилося в кривавий військовий конфлікт.

На відміну від свого патрона Бортник не накивав п'ятами, а став затребуваним коментатором у проросійських "Вестях" і "Стране", на каналі "112" він також постійний гість. Тепер він лякає українців скасування безвізу, тобто тим, чого дуже хочеться кремлівським пропагандистам. Але ніколи не буде. А от щоденні його появи у вітчизняних телеефірах - прямий доказ того, що з гібридною війною у нас борються лише на словах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада