Головний популіст дня: Березюк, який побачив у діях Генпрокуратури "гендесподію"

Очільник фракції «Самопоміч» Олег Березюк побачив у діях Генпрокуратури "гендесподію"
Depo.Влада
3 жовтня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Березюк, який побачив у діях Генпрокуратури "гендесподію"
Головний популіст дня: Березюк, який побачив у діях Генпрокуратури "гендесподію"

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Так виглядає, що гендесподія у бажанні влади узурпувати владу і зробити з тих людей, які відвоювали свою територію свободи, проявляється все більше і більше. Є цьому докази. З сьогоднішнього дня фактично не існує Генеральної прокуратури, а генеральний прокурор перетворився на найвищу процесуальну особу, яка має певні свої функції", - заявив Березюк.

Йому, зокрема, не сподобався законопроект, "який знову перетворює ГПУ на антиконституційний мілітарний підрозділ репресій, де генпрокурор знову буде мати, що він би мав при деспотії".

"Самопомочі" свого часу не подобалися зміни до Основного Закону, які стосувалися децентралізації. Віце-спікер Ради пані Сироїд із "Самопомочі" навколо цього розвинула цілу конспірологію. В підсумку зміни до Конституції відтермінували на невизначений строк, адже всім подобався популізм Сироїд. Тепер "Самопоміч" завела пісню про "мілітарну Генпрокуратуру" і про "гендеспотію".

Звичайно, це набагато простіше, аніж шефу Березюка пану Андрію Садовому вирішити питання вивезення сміття зі Львова. Логіка проста: давайте погоримо про Генпрокуратуру. А от українців цікавить зовсім інше: щоб корупціонери і злочинці були покарані. Ким саме – ГПУ, СБУ чи МВС – значення не має. Львів’яни ж жадають відповіді на питання: чому в місті смердить. І від переведення стрілок на загальнодержавні органи запах, як не дивно, не зник.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада