Головний популіст дня: Березюк, який лякає українців momento mori

Голова фракції "Самопоміч" у Раді Олег Березюк, який лякає українців momento mori внаслідок зовнішньої агресії і внутрішньої дестабілізації
Depo.Влада
31 жовтня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Березюк, який лякає українців momento mori
Головний популіст дня: Березюк, який лякає українців momento mori

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Наступні 6-9 місяців будуть місяцями моменту істини або momento mori для української державності. Чому? Сьогодні Російська імперія поспішає, бо в неї насправді 9 місяців щоб окупувати українську державу і ніхто їй в цьому не завадить. Бо така ситуація у світі", - цитує Березюка depo.ua.

За його словами, momento mori може настати внаслідок зовнішньої агресії і внутрішньої дестабілізації.

Голова фракції "Самопоміч" правильно окреслив проблему, проте недоговорює про причини. Дійсно, існують значні ризики для майбутнього нашої держави через можливий прихід до влади в США Дональда Трампа, а також таких самих "трампів" в деяких європейських країнах. Але більшої шкоди здатні завдати українцям не закордонні ігри престолів, а наші популісти та політики з короткою пам’яттю. Коли про внутрішню дестабілізацію говорить лідер фракції, яка грюкнула дверима парламентської коаліції "Європейська Україна", депутатського об’єднання, яке обіцяло українцям невідворотність курсу на Європу й НАТО, до щирості пана Березюка виникають великі запитання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада