Головний міліціонер Януковича зарахував Яроша до терористів з Близького Сходу

Колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко взяв участь у дискусії, яку провели у Держдумі Росії, де розповідав про "зв'язки України з ІДІЛ"
Depo.Влада
28 грудня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це Захарченко розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Нещодавно в Державній думі Росії фракцією "Справедлива Росія" був організований круглий стіл "Сіра зона Європи. Потенціал терористичної загрози Україні як наслідок кризи державності".

У роботі цього дискусійного форуму взяли участь видатні політологи, науковці, журналісти, депутати Держдуми. Обговорення було дуже насиченим і вельми цікавим. На запрошення керівництва фракції я так само взяв найактивнішу участь у роботі круглого столу. Безумовно, питання, що стосуються тотальної кризи державності, загроз тероризму, криміногенної ситуації на території України - мені близькі і зрозумілі. Тим не менш, я зосередився лише на одній, на мій погляд, найголовнішій терористичній загрозі, як Україні, так і всьому Європейському континенту - загрозі взаємодії і взаємопроникнення українського неофашизму і ІДІЛ", - розповів міністр-втікач.

"Величезний обсяг об'єктивної інформації дозволяє зробити невтішний висновок про тісну ідеологічну та практичну співпрацю найрадикальніших угруповань сучасної України і радикальних ісламістів ІДІЛ", - запевняє Захарченко.

"У моїх словах немає ні краплі перебільшення, тому як трагічні події, що розгортаються на моїй Батьківщині, є не тільки результат руйнівної діяльності західних країн і внутрішніх суперечностей самої України - це насамперед геополітичний сценарій, перевлаштування Європи і світу на принципах неоколоніалізму.

Потрібно розуміти, що саме Російська Федерація є основною і головною ціллю даної геополітичної війни. Україна в цій боротьбі, на жаль, тільки зручний інструмент впливу, чергове і, запевняю вас, не останнє поле битви. Подібна доля уготована будь-якій державі, яка може послужити важелем для руйнівного впливу і дестабілізації Росії", - заявив Захарченко під час своєї промови на форумі.

Він навів слова голови комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганни Гопко.

"Вона заявила: "Нам потрібно придумати стратегію, як об'єднати союзників, які хочуть зберегти європейські цінності. Ми повинні виснажити Росію, ми повинні дестабілізувати ситуацію в тих регіонах, де у Путіна завжди була підтримка". Таке ж завдання ставить перед собою і ІДІЛ, який намагається через Кавказ прорватися в Центральну Азію, налагоджуючи зв'язки з терористами і планомірно захоплюючи Північний Афганістан", - заявив Захарченко.

Він також розповів неймовірну історію про співпрацю Дмитра Яроша з терористами з Іраку.

"Після здійснення державного перевороту нова київська влада встановила пряме співробітництво з ІДІЛ. За даними наших джерел, американці безпосередньо звели Яроша в Багдаді з ісламістськими радикалами. Мета - перетворення України на транзитний центр для дестабілізації ситуації в Росії.

Бойовики ІДІЛ мають можливість без проблем купувати абсолютно легальні документи на нове ім'я в Україні. Така послуга коштує 15 тис. доларів. Бойовик може отримати нове ім'я, документи українського громадянина. Україна не входить до Євросоюзу, але звідси легко емігрувати на Захід чи на територію Росії.

Можна стверджувати, що Україна стає одним з місць концентрації ісламістських терористів. Бойовики ІДІЛ використовують Україну як перевалочний пункт … Завдяки участі в так званому АТО існує можливість легального придбання зброї, яка потім буде направлена на Кавказ і Близький Схід", - заявив Захарченко.

Екс-міністр уряду Азарова знайшов і інші риси, які начебто роблять Україну схожою з ІДІЛ. Зокрема, він порівняв знесення радянських пам'ятників у рамках декомунізації з руйнуванням терористами ІДІЛ древніх пам'яток архітектури та мистецтва у Сирії.

Не забув Захарченко у своїй пропагандистській промові "згадати" і кримських татар.

"За різними оцінками, в Сирії на боці так званої опозиції до початку Майдану воювало 300-400 чоловік - вихідців з України, насамперед, кримських татар - радикалів. До початку силової фази з повалення конституційного ладу (січень-лютий 2014 роки) вони були відкликані в Україну і брали безпосередню участь у вуличних опорах силами правопорядку. Вже після приєднання Криму до Росії більшість кримськотатарських екстремістів втекли з півострова і стали ядром карального батальйону "Крим", створеного Джамілєвим і Коломойським", - запевняє Захарченко, додавши, що "бойовики з Меджлісу" координують чеченський добровольчий батальйон АТО імені Джохара Дудаєва, частина бійців якого начебто теж поїхали воювати у Сирію проти Асада та Росії.