Головним спецназівцем може стати розвідник, який обороняв Краматорський аеродром

Полковник Сергій Кривонос - єдина кандидатура, що має як досвід проведення спецоперацій, так і бачення створення структури у відповідності до стандартів НАТО

Головним спецназівцем може стати розвідн…

Сьогодні відбудеться атестаційна комісія Генерального Штабу України на призначення на посаду командувача Силами спеціальних операцій України. В п’ятницю відбудеться аналогічна атестаційна комісія Міністерства оборони України.

Одним з кандидатів на цю посаду є начальник Управління Спеціальних операцій Генерального Штабу України полковник Сергій Кривонос. Фактично це єдина кандидатура, що має не тільки досвід проведення спеціальних операцій, але й бачення створення цієї структури, що відповідає стандартам НАТО. Разом з полковником Сергієм Кривоносом я брала участь у роботі щодо розробки та підготовки законодавчої бази ССО, варіанту концепції їх функціонування та численних консультаціях з нашими західними партнерами з цього питання, і впевнена, що саме ця кандидатура є безкомпромісною для призначення на посаду командуючого ССО. Таку ж думку поділяють й військовослужбовці СпН з якими я мала зустрічі, колишні офіцери спецназу, волонтери та майже півсотні народних депутатів.

Дуже б хотіла завтра привітати ГШ з правильним рішенням та засвідчити його здатність приймати ефективні кадрові рішення в інтересах держави, закриваючи очі на наявність особистих конфліктів, як того вимагає честь офіцерського мундиру, а також С. Кривоноса з схваленням його кандидатури Генеральним Штабом України.

Готова стоячи аплодувати такому рішенню ГШ.

Україна має отримати свої ССО не лише де-юре, а й де-факто.

Довідково:

Кривоніс Сергій Григорович — полковник Збройних сил України.
Після школи потрапив до розвідбату. Освіта: військова розвідка.
Командир групи спецназу, командир 8-го хмельницького полку, на керівних посадах в командуванні сухопутних та аеромобільних військ. Командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників і 17 днів проходила в повному оточені без жодної втрати серед своїх сил.

8 вересня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

7 жовтня 2014-го призначений начальником управління спеціальних операцій Генерального штабу.

Джерело: Ірина Фриз/Фейсбук

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"