ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головним спецназівцем може стати розвідник, який обороняв Краматорський аеродром

Полковник Сергій Кривонос - єдина кандидатура, що має як досвід проведення спецоперацій, так і бачення створення структури у відповідності до стандартів НАТО
Depo.Влада
24 грудня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
Головним спецназівцем може стати розвідник, який обороняв Краматорський аеродром
Головним спецназівцем може стати розвідник, який обороняв Краматорський аеродром

Сьогодні відбудеться атестаційна комісія Генерального Штабу України на призначення на посаду командувача Силами спеціальних операцій України. В п’ятницю відбудеться аналогічна атестаційна комісія Міністерства оборони України.

Одним з кандидатів на цю посаду є начальник Управління Спеціальних операцій Генерального Штабу України полковник Сергій Кривонос. Фактично це єдина кандидатура, що має не тільки досвід проведення спеціальних операцій, але й бачення створення цієї структури, що відповідає стандартам НАТО. Разом з полковником Сергієм Кривоносом я брала участь у роботі щодо розробки та підготовки законодавчої бази ССО, варіанту концепції їх функціонування та численних консультаціях з нашими західними партнерами з цього питання, і впевнена, що саме ця кандидатура є безкомпромісною для призначення на посаду командуючого ССО. Таку ж думку поділяють й військовослужбовці СпН з якими я мала зустрічі, колишні офіцери спецназу, волонтери та майже півсотні народних депутатів.

Дуже б хотіла завтра привітати ГШ з правильним рішенням та засвідчити його здатність приймати ефективні кадрові рішення в інтересах держави, закриваючи очі на наявність особистих конфліктів, як того вимагає честь офіцерського мундиру, а також С. Кривоноса з схваленням його кандидатури Генеральним Штабом України.

Готова стоячи аплодувати такому рішенню ГШ.

Україна має отримати свої ССО не лише де-юре, а й де-факто.

Довідково:

Кривоніс Сергій Григорович — полковник Збройних сил України.
Після школи потрапив до розвідбату. Освіта: військова розвідка.
Командир групи спецназу, командир 8-го хмельницького полку, на керівних посадах в командуванні сухопутних та аеромобільних військ. Командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників і 17 днів проходила в повному оточені без жодної втрати серед своїх сил.

8 вересня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

7 жовтня 2014-го призначений начальником управління спеціальних операцій Генерального штабу.

Джерело: Ірина Фриз/Фейсбук

Більше новин політики читайте на Depo.Влада