Головні популісти дня: ВО "Свобода" за "зрадофільську" позицію щодо Польщі

Головними популістами дня стала партія "Свобода" за радикальну реакцію на резолюцію польського Сейму у справі Волинської трагедії
Depo.Влада
22 липня 2016 20:08
ФОТО: depo.ua
Головні популісти дня: ВО "Свобода" за "зрадофільську" позицію щодо Польщі
Головні популісти дня: ВО "Свобода" за "зрадофільську" позицію щодо Польщі

Номінували їх група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Ця антиукраїнська резолюція була б неможлива, якби українська влада не принижувалася, стаючи на коліна перед пам'ятниками з брехливими написами, а твердо, активно і послідовно стояла на захисті українців – жертв багатовікової шовіністичної агресивної політики з боку колоніальної держави Річ Посполита", - йдеться в спеціальній заяві партії Олега Тягнибока.

"Подібна прокламація "Свободи" як суміш класичних для партії антипольських штампів та новомодної "зрадофільської" опозиційності була досить очікуваною. Більше того, є всі підстави вважати, що ця заява – давно написана домашня заготовка. Втім, оприлюдненою вона виявилась під відповідний інформаційний привід. В надії на отримання додаткових політичних балів і максимальну цитованість у ЗМІ, в тому числі польських та російських", - написали Антипопулісти.

Нагадаємо, 22 липня Сейм Польщі проголосував за резолюцію "Про встановлення 11 липня Днем пам’яті поляків, жертв геноциду, вчиненого ОУН-УПА".

Довідка: Найбільш резонансною подією польсько-українського протистояння у Другій світовій війні була Волинська трагедія (або, як кажуть поляки, Волинська різанина) — обопільна різанина, влаштована колишніми громадянами Речі Посполитої Польської української національності, римо-католиками та православними (а не греко-католиками) за конфесійною приналежністю.

Юридична відповідальність за цей злочин, згідно діючих на той момент норм міжнародного права, має німецька окупаційна адміністрація Рейхскомісаріату “Україна”, особисто її керівник, нацистський злочинець Еріх Кох.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада