Головні популісти дня: "Батьківщина", яка сама затягує суди по "тарифній справі"

Представники у суді лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, які спочатку говорять про затягування владою "тарифної" справи, а потім самі заявляють до суду додаткові клопотання
Depo.Влада
12 серпня 2016 18:35
ФОТО: depo.ua
Головні популісти дня: "Батьківщина", яка сама затягує суди по "тарифній справі"
Головні популісти дня: "Батьківщина", яка сама затягує суди по "тарифній справі"

Номінували їх група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Ми бачимо, що відповідач, а також сторони на його боці, зокрема, Мінюст та компанії-монополісти, хочуть затягнути процес. Вони домагаються того, щоб суд не виніс жодного рішення до початку опалювального сезону.

Таким чином більшість населення змушена буде сплачувати необґрунтовано завищені тарифи, і цей факт буде використано як мовчазну згоду населення на нові тарифи", - заявив журналістам представник Юлії Тимошенко в суді Олександр Трохимець, підсумовуючи попереднє засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі про оскарження підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення та водопостачання.

"Такий конспірологічний підхід юридичної команди "Батьківщини" в очах стурбованої широкої громадськості виглядав цілком прийнятним. Але інший представник Тимошенко у суді – екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко – раптом повідомив, що сторона позивача просить у своєму клопотанні суд викликати як свідків керівництво НКРЕКП та директора департаменту теплопостачання.

Відтак, стало зовсім не зрозуміло, хто саме – влада чи опозиційна "Батьківщина" - насправді затягують гучний судовий процес", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада