Головні "трампи" українського політикуму (ФОТОЖАБИ)

У перекладі з англійської trump означає козир
Depo.Влада
9 листопада 2016 22:00
ФОТО: depo.ua
Головні "трампи" українського політикуму (ФОТОЖАБИ)
Головні "трампи" українського політикуму (ФОТОЖАБИ)

Після тріумфу в США кандидата-республіканця Дональда Трампа Depo.ua  замислився, а чи є в українському політикумі свої "трампи".

Виявилося – цілих три. Справа в тому, що в перекладі з англійської слово "Трамп" звучить, як "козир". То хто вони – наші "Козирі"?

Перший. Нардеп від БПП з Миколаєвщини Борис Козир. Так само, як Трамп, любить розкіш та красиве життя. Він "засвітив" коштовний швейцарський годинник за 37 з половиною тисяч доларів. Борис Козир також полюбляє робити селфі з шампанським замість нудних засідань парламенту.

Другий український "трамп", тобто Козир – з Львівщини. Колишній мер туристичного міста Трускавець. Прославився він тим, що міська рада збиралася йому в 2013-му році призначити грошову допомогу на "покращення побутових умов". Красиво жити не заборониш! 

І нарешті – третій. Мер міста Українка Павло Козирєв. У 2005-му році пройшов курс "Муніципальний менеджмент", запроваджений Фундацією "Україна-США" спільно з Університетом Джорджиї та Інститутом врядування імені Карла Вінсона. А у 2006-му році пан Козирєв стажувався в США. Так що має всі шанси стати майбутнім лідером нації.

P.s. Просимо не сприймати цей матеріал всерйоз.

Головні Козирі України (ФОТОЖАБИ) - фото 1

Головні Козири України (ФОТОЖАБИ) - фото 1

Головні Козири України (ФОТОЖАБИ) - фото 2

Головні Козирі України (ФОТОЖАБИ) - фото 4

Більше новин політики читайте на Depo.Влада