ГПУ готує нову підозру Єфремову

У Генпрокуратурі України заявляють, що продовжують розслідувати справу проти колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова щодо економічних злочинів
Depo.Влада
1 квітня 2016 09:54
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає depo.ua.

За його даними, по Єфремову розслідується кілька кримінальних проваджень. "Заявляти, що справа Євремова закрита, - це не відповідає дійсності. Головна справу знаходиться у суді. Прокуратура від своїх обвинувачень не відмовляється і відмовлятися не буде, поки ми не отримаємо обвинувального вироку. Отже Єфремов перебуває у статусі обвинуваченого", - запевнив Куценко.

"Був дійсно один з епізодів, пов`язаний із сепаратистськими закликами. Це лише одне з маленьких проваджень по Єфремову...Незалежна експертиза, оцінивши розмову того самого Єфремова, прийшла до висновку, що в цих заявах сепаратизму немає. За таких обставин це провадження ми просто не маємо права вести далі. Що стосується економічних проваджень по Єфремову, то вони не закриті. Проводяться слідчі дії, аналізуються документи", - заявив прокурор ГПУ.

При цьому він висловив сподівання, що вже найближчим часом ГПУ "вийде на такий документ, як підозра". 

Нагадаємо, відповідно до рішення Печерського райсуду Києва від 24 березня, ГПУ закрила кримінальне провадження проти Олександра Єфремова, відкрите за підозрою в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Згодом у ГПУ пояснили, що справа закрита, оскільки судова експертиза не побачила у висловлюваннях Єфремова ознак сепаратизму. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада