Головна популістка дня: Свириденко, яка з Київради розмірковує про Трампа і "план Кіссінджера"

Депутатка Київради з фракції "Батьківщина" Ганна Свириденко, яка знає, що у Трампа на умі краще за самого Трампа
Depo.Влада
28 грудня 2016 18:38
ФОТО: depo.ua
Головна популістка дня: Свириденко, яка з Київради розмірковує про Трампа і "план Кіссінджера"
Головна популістка дня: Свириденко, яка з Київради розмірковує про Трампа і "план Кіссінджера"

Її номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"США запропонують Росії гарантувати безпеку на Донбасі. У відповідь на це Захід перестане обурюватися через Крим. Півострів офіційно не визнають частиною Росії, але кримське питання перестане бути проблемою у відносинах між США і РФ. Фактично Донбас повернеться під управління України, а Крим, неформально, буде російським", - прокоментувала вона каналу NewsOne так званий "план Генрі Кіссінджера". При цьому Свириденко звинуватила владу, що та – гаяла час.

По-перше, "план Кіссінджера" - це лише припущення німецького видання Bild, а не доконаний факт. 93-річний Кіссінджер хоч і "дока" в дипломатії, проте його слава – в далекому минулому. 

По-друге, все, що пов’язане з цим "планом", активно мусується російською пропагандою, а теза, що США за президентства Трампа відвернеться від України – спланований інформаційний вкид. Який з криками "пропало всьо" радісно підхопила наша опозиція. У зв’язку з чим дамо пані Свириденко пораду від професора Преображенського із "Собачого серця": "Боже вас борони – не читайте до обіду радянських газет". Уточнимо: не читайте російські ЗМІ. 

По-третє, Свириденко – депутат Київради, і, судячи з її біографії, дипломатичної освіти вона не має. Але, дає оцінки космічного масштабу. Знову ж таки, що казав професор Преображенський про причини "розрухи у головах"? Нагадаємо: "Якщо я, замість того, щоб оперувати щовечора, почну у себе в квартирі співати хором, у мене почнеться розруха". То ж, може, пані київській депутатці ліпше займатися тією справою, яку їй довірили виборці, а не додумувати щось за Трампа.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада