Головна популістка дня: політологиня Дяченко, яка химерно пов'язала воєнний стан із Томосом

Номінується політологиня Олена Дяченко, яка химерно пов'язала воєнний стан з Томосом

Її номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Наразі триває синод Вселенського патріархату. Можливо, Томос таки ухвалять. Власне, там, де є воєнний стан, більшість є прихожанами УПЦ МП. За останні два дні люди стурбовані, що під виглядом воєнного стану можуть вилучати храми. Треба запевнити християн, що в конфесійному сенсі воєнний стан не буде використаний проти них, аби забрати будівлі", – заявила Дяченко в ефірі каналу ZIK.

При чому тут Томос! Усілякі експерти часто розповідають глядачам те, що ті хочуть почути. Про начебто страхи прихожан УПЦ МП також хтось хотів почути. Припустимо, що цей хтось – політики з проросійських таборів, котрим дуже не подобається позиція влади у церковному питанні. А ця пані, не виключено, просто ретранслює в телевізійному ефірі їхню "стурбованість". Тим самим, сприяючи поширенню нічим необґрунтованих чуток.

А її пропозиція "запевнити християн" взагалі верх популізму. Виходить, влада, яка повинна забезпечити дотримання режиму воєнного стану, має витрачати час і ресурси на переконування легковірних прихожан УПЦ МП у тому, що їхні попи, які, схоже, і стоять за дезінформацією про вилучення храмів, брехуни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна