Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в 27 окрузі

Відомий у Дніпрі лікар, керівник обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко заявив про свою підтримку Тетяни Ричкової на виборах в окрузі №27
Depo.Влада
16 червня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в 27 окрузі
Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в 27 окрузі

"Таня Ричкова вже з перших днів війни почала допомагати фронту. Змогла врятувати життя багатьох військових, вивозила поранених, часто ризикуючи життям, - сказав він. - У розпал боїв привозила в АТО продукти, спорядження, медикаменти. Працювала в Міноборони, де домоглася серйозних змін на краще в забезпеченні армії. Упевнений, в Раді вона зможе зробити дуже багато для Дніпра і городян ".

Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в окрузі 27 - фото 1

Сергій Риженко подякував Блоку Петра Порошенка, який висунув його кандидатом в депутати. "Однак я прийняв продумане і відповідальне рішення - залишитися на своєму посту, виконувати свій обов'язок лікаря та керівника лікарні, займатися порятунком життів наших бійців". У зв'язку з великим потоком поранених, які надходять до лікарні, зараз просто немає часу подати документи до ЦВК, зазначив Сергій Риженко.

Наше місто сьогодні знаходиться на передньому краї конфлікту, підкреслив головний лікар лікарні ім. Мечникова. "Тому інтереси Дніпра в Раді повинна представляти така рішуча і порядна людина, як Таня. Вона - справжня. Самодостатня, сильна. Вона не залежить від партій і служить людям. І в Раді не буде гратись в політику, а займеться справою. В першу чергу - зможе захистити інтереси людей, які потребують допомоги".

Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в окрузі 27 - фото 2

Сергій Риженко, головний лікар лікарні ім.Мечникова, закликав усіх городян підтримати Тетяну Ричкову на виборах:
"Прошу всіх, хто знає мене і довіряє моїй думці, підтримати Тетяну Ричкову на виборах в Раду в 27-му окрузі, - звернувся він до мешканців Дніпра. - Упевнений, вона зможе захистити і допомогти кожному, як допомагала нашим хлопцям в АТО".

"Сергій Риженко для мене - Людина з великої літери. Він лікар, і сьогодні він неухильно дотримується свого обов'язку - рятує життя людей, - сказала Тетяна Ричкова. - Довіра такої людини - надзвичайно цінна. Дякую за підтримку! І даю слово - не підведу Дніпро і моїх земляків. Буду захищати ваші інтереси до перемоги!".

Головлікар лікарні ім.Мечникова заявив про підтримку Тетяни Ричкової на виборах в окрузі 27 - фото 3

Більше новин політики читайте на Depo.Влада