Голова політради "Укропу" Борисенко відхрестився від Царьова

Тимчасовий голова політради "Укропу" Денис Борисенко відкинув інформацію про те, що він працював помічником народного депутата від "Партії регіонів" Олега Царьова
Depo.Влада
12 лютого 2016 19:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу "Укропу".

"25 січня 2016 року я звернувся до апарату Верховної Ради з вимогою надати мені копії документів про те, що я нібито був помічником нардепа Царьова. Я отримав комплект документів, які є у Верховній Раді. В них йдеться про те, що немає моєї заяви про призначення мене помічником Олега Царьова", – заявив Борисенко.

Він наголосив, що ніколи не отримував посвідчення помічника Олега Царьова.

"В журналі видачі посвідчень стоїть не мій підпис. Посвідчення не я отримував і не я здавав. Це підпис іншої людини", – заявляє він.

Політик повідомив, що в 2013 році він отримав пропозицію обійняти посаду радника комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Для оформлення на цій посаді він заповнив особову картку, надав копії паспорта та ідентифікаційного коду. Жодних інших документів чи заяв до жодних підрозділів Верховної Ради він не подавав.

"Я жодного дня не виконував обов'язків помічника Олега Царьова. Я змушений трактувати відповідь апарату ВР як зізнання в незаконному використанні моїх персональних даних", – додав Борисенко.

Крім того, політик повідомив, що в особовому листку обліку кадрів ВР вказано, що він свого часу був членом політичної партії "Україна майбутнього", яка не має жодного стосунку до Олега Царьова.

Він ще раз підкреслив, що "востаннє перетинався з одіозним екс-нардепом 10 років тому, коли за його ж судовим позовом Царьова позбавили статусу депутата Дніпропетровської обласної ради та можливості очолити облраду".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада