Голова "Народного фронту" розповів про головні питання завтрашньої Ради

Верховна Рада України завтра, 6 вересня, розгляне питання недоторканості судді Чауса та закон про спецконфіскацію майна і грошей, вкрадених режимом Януковича
Depo.Влада
5 вересня 2016 22:07
ФОТО: depo.ua

Такі найважливіші теми засідання ВР назвав голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

У відповідь на питання, які принципові документи завтра будуть розглядатися народними депутатами у Верховній Раді, він виокремив кілька з них.

"Принципово, це позбавлення недоторканості судді Чауса, щоб його нарешті змогли притягти до відповідальності. Дуже багато законопроектів, які завтра стоять на порядку денному. Це і прийняття присяги 7 депутатів, які були дообрані до ВР. Найголовніше, завтра ми будемо вимагати, що треба підвищувати і допомагати підвищувати обороноздатність нашої країни.

Закон про спецконфіскацію майна і грошей, вкрадених режимом Януковича, і тоді ми побачимо персонально, хто складає лобі, яке захищає гроші Януковича. Як вони рвуть сорочку на собі, стоять, лежать, підпирають її, а потім розказують всім на погоджених радах, як вони ратують за народ", - сказав Бурбак.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада