Голова Держдуми Росії злякався українських "провокацій" у Криму

Голова Держдуми Росії Сергій Наришкін стверджує, що Україна "підігріває" міжнаціональні й міжконфесійні розбіжності в Криму і "чинить провокації"
Depo.Влада
18 березня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час пленарного засідання Держдуми Російської Федерації, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Підвищена увага до завдань розвитку кримського півострова абсолютно виправдана. Надто важку спадщину залишили кримчанам 23 роки київської влади… Впродовж двох десятиліть багато політиків на Україні підігрівали й міжнаціональні, і міжконфесійні розбіжності. Ту ж карту офіційний Київ намагається розігрувати досі", - сказав Наришкін.

Він поскаржився також на "провокації й блокаду Криму з боку України".

"З різних київських трибун раз по раз недвозначно лунають заклики й заяви про війну з Кримом", - стверджує російський політик.

Нагадаємо, що Росія анексувала український Крим в березні 2014 року після псевдореферендуму, провденого на півостров 16 березня. Вже 18 березня президент Росії  Володимир Путін підписав з самопроголошеною владою півострова так званий договір про прийняття Криму до складу Російської Федерації. Сьогодні ж, рівно за два роки, Путін, за словами голови Меджлісу кримськотатарського народу, "приїжджає на місце злочину"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада