Голова Апеляційного суду Чернушенко розповів про "замовну справу" і дорогі зуби (ВІДЕО)

Голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко заявив, що збирається доводити свою невинуватість в Україні і називає замовною справу проти нього
Depo.Влада
22 червня 2015 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це Чернушенко повідомив журналістам сьогодні увечері, передає depo.ua з посиланням на канал 112.

"Не маю жодних таких намірів нікуди тікати і готовий в Верховній Раді розповідати докладно, що це замовна справа. Виконується замовлення Генпрокуратури і проводиться затримання незаконно", - сказав голова суду.

За словами Чернушенка, підставою для атаки на нього стало невдоволення результатами розгляду справи про накладення арешту на майно підприємства "Украгазвидобування"

"Вони хотіли, щоб був накладений арешт облігації, на свердловини у Полтавській області і на рахунки підприємств. Вартість майна ніхто не встановлював. Для них важливо було, щоб був накладений арешт. Але коли накладається арешт на майно і блокується повністю діяльність підприємства, це вже блокується господарська діяльність цього підприємства", - сказав Чернушенко.

Голова суду також запевнив, що 25 тис. грн., які вилучили у нього силовики, є особистими коштами і були призначені для стоматолога, який мав поставити п'ять імплантантів.

Нагадаємо, що, за даними прокуратури,  Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті.

Завтра Генеральний прокурор України Віктор Шокін внесе до парламенту подання про позбавлення суддівської недоторканності голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який підозрюється в хабарництві.