Голова Антикорупційного бюро розказав про свою зарплату і чиновників на Bentley

Зарплата директора Національного антикорупційного бюро становить 50 прожиткових мінімумів, тобто близько 60 тисяч гривень
Depo.Влада
7 травня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це сказав директор бюро Артем Ситник в інтерв'ю "Українським новинам", передає depo.ua.

"У законі для директора передбачено 50 прожиткових мінімумів плюс коефіцієнт 1,2 для Києва. Зарплата солідна", - сказав він.

Ситник зазначив, що його зарплата відрізняється від окладів інших співробітників бюро.
Він вважає, що різниця в зарплаті - дуже серйозний кар'єрний стимул, зокрема для детективів, показати себе.

Рівень зарплат співробітників свого відомства Ситник назвав достатньою для гідного життя.

"Сама зарплата, у принципі, дає можливість орендувати житло, забезпечити і себе, і сім'ю найнеобхіднішим. Одним словом, для гідного життя цього достатньо", - сказав він.

Ситник вважає, що рівень зарплат достатній для реальної боротьби з корупцією.

"Я думаю, що так. Я завжди говорив, що не має бути чиновника, який може собі дозволити Bentley. Жодна економіка світу не може собі дозволити мати такого чиновника", - зазначив він.

"У мене позиція така: якщо ти чиновник будь-якого рівня, то ти досить забезпечена, але не багата людина, а якщо ти хочеш більше, іди в банк, бери кредит і намагайся розвинути якийсь бізнес і заробити більше", - зазначив сказав голова Антикорупційного бюро.

Ситник також вважає, що 500 співробітників центрального апарату достатньо для початку роботи бюро. Максимальний штат бюро, за його словами, - 700 людей.

"Поки питання про створення регіональних бюро ще не вирішено. У принципі, є намір, щоб Бюро ефективно запрацювало до кінця року", - зазначив він.

Ситник сподівається, що процедура відкритого конкурсу на посади в НАБ дозволить зламати стереотипи й формувати думки про те, що в державі щось таки міняється і буде реальна боротьба з корупцією.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро оголосило конкурс на заміщення 100 посад детективів.