Голосування за арешт Онищенка покаже, хто отримував вигоду від його бізнесу, - нардеп

Голосування в парламенті за зняття недоторканності з нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка покаже, хто насправді отримував певні доходи і дивіденди від його бізнесу
Depo.Влада
29 червня 2016 23:39
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив нардеп від БПП Валерій Пацкан, передає depo.ua.

"Це покаже наступного тижня, хто реально був у змові з Онищенком, хто реально працював, отримував якісь певні дивіденди, я маю на увазі в розрізі фракцій чи груп. Хто реально отримував якісь доходи від бізнесу, про який зараз йде мова. І це говорить про те, що Україна повинна відвести, один раз і назавжди, від управління державними активами, а саме газовою системою, таких людей, які намагаються нажити собі мільйонні статки", -  сказав він.

Нагадаємо, 29 червня регламентний комітет Верховної Ради вирішив, що питання зняття недоторканності та надання дозволу на арешт нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка може бути поставлене на розгляд парламенту

16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада