Голі Femen у Франції публічно шокували мусульманського боголослова (ВІДЕО)

Чотири активістки руху Femen зірвали конференцію відомого мусульманського богослова Таріка Рамадана під час щорічних зборів мусульман французькому у Ле Бурже
Depo.Влада
16 травня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Голі Femen у Франції публічно шокували мусульманського боголослова (ВІДЕО)
Голі Femen у Франції публічно шокували мусульманського боголослова (ВІДЕО)

Організація виклала відео акції в Інтернеті, передає depo.ua.

Активістки прибули на захід, організований Союзом ісламських організацій Франції (UOIF), в традиційному одязі мусульманських жінок, який прикривав усі частини тіла. У той час, як Тарік Рамадан почав виступ, чотири жінки вискочили на сцену, скинули одяг і топлес почали вигукувати гасла проти політичного ісламу, засуджуючи релігійний тоталітаризм. Президія на чолі з Таріком Рамаданом також виявилася шокованою написами на тілах активісток жіночого руху Femen "Аллах не є політиком".


Des Femen perturbent une conférence de Tariq... i24news-fr

Кілька охоронців одразу виштовхали жінок зі сцени та прикрили їхні тілами ковдрами. Феміністок вивели на вулицю та віддали до рук правоохоронців, при цьому представники служби безпеки зібрання мусульман відчайдушно стримували натовп, що був обурений черговою витівкою активісток. Насильства проти жінок вдалося уникнути.

На своїй сторінці у Фейсбуці Рамадан вирішив не коментувати акцію Femen.
Щорічні збори мусульман у Франції організовує UOIF, яка наближена за ідеологією до "Братів-мусульман". Французька влада ретельно контролює усі заходи, що проводяться цією організацією.

Тарік Рамадан – франкомовний швейцарський богослов єгипетського походження, професоро філософії коледжу в Женеві та професор з питань ісламу в університеті Фрібур (Швейцарія). Рамадан категорично виступає проти ізоляції мусульман та наполягає на їх зближенні з європейською культурою. Він є противником поділу світу на західний і мусульманський.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада