Гнап задекларував мільйон гривень доходу за 2017 рік

Кандидат у президенти, журналіст Дмитро Гнап задекларував 1 млн гривень доходів і 23,7 тис. грн на банківському рахунку в 2017 році

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Depo.ua.

При цьому 977,5 тис. грн склав дохід від підприємницької діяльності, 99,2 тис. грн - гонорари та інші виплати відповідно до цивільно-правовими угодами, у дружини Наталії Пономарьової на банківському рахунку є 73,6 тис. грн.

Також його дружина володіє автомобілем Hyundai Accent 2014 року вартістю 403,3 тис. грн.

Кандидат має у спільній власності з Вікторією Гнап 50% квартири в Києві площею 36 кв. м, його дружина - квартиру в селі Софіївська Борщагівка в Київській області площею 67,5 кв. м за 403 тис. грн.

Нагадаємо, Дмитра Гнапа зареєстрували кандидатом у президенти.

7 лютого, кандидат у президенти від партії "Сила людей" Дмитро Гнап опинився в епіцентрі фінансового скандалу.

Слідство.Інфо звинуватило його у тому, що чотири роки тому він обіцяв перевести отриману премію від "Вільна преса Східної Європи-2015"-15 тисяч євро на допомогу армії, але насправді премія була перерахована на банківський рахунок Дмитра. 2000 євро дійсно були передані на допомогу армії, 3900 євро пішли на оперативні видатки організації і 9100 євро досі перебувають у банківській ячейці Дмитра.

"Сила людей" заявила 8 лютого, що вимагає від Гнапа відмовитися від участі у виборах і повернути гроші за заставу на рахунки партії.

Пізніше у партії Клюєва "Регіони вперед" повідомили, що вже розглядають заявку на вступ Гнапа, і обіцяють дати йому грошей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна