Глазьєва виключили з українських академіків

На сесії загальних зборів Національної академії наук України прийняли рішення про позбавлення радника президента РФ Сергія Глазьєва почесного звання іноземного члена академії
Depo.Влада
15 грудня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАН України.

"Відбулася сесія загальних зборів НАН України, учасники якої розглянули – за поданням відділення економіки НАН України та президії НАН України - питання щодо іноземного члена НАН України Сергія Глазьєва і абсолютною більшістю голосів ухвалили рішення про виключення Глазьєва зі складу Академії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Глазьєв став іноземним членом НАН України за спеціальністю "Теорія економічного розвитку" в лютому 2009 року.

У липні 2014 року члени відділення економіки Національної академії наук України закликали Глазьєва добровільно відмовитися від звання іноземного члена НАНУ. Тоді під відкритим листом поставили підписи 9 академіків і 13 членів-кореспондентів. В кінці вересня 2016 року загальні збори відділення економіки НАН України проголосували за позбавлення Глазьєва почесного звання іноземного члена академії.

Нагадаємо, що ГПУ повідомила про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України 18 високопоставленим чиновникам Росії, серед яких радник президента Росії Сергій Глазьєв. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що зазначені особи оголошені в державний розшук, готується клопотання про їх затримання.

Пізніше суд дав дозвіл Головній військовій прокуратурі на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно Глазьєва.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада