Головним пріоритетом для «Сильної України» будуть економічні реформи - експерт

Проведення економічних реформ залишається головним пріоритетом для партії «Сильна Україна» та її лідера Сергія Тігіпка, вважає політолог Володимир Фесенко
Depo.Влада
17 жовтня 2014 15:59
ФОТО: depo.ua
Головним пріоритетом для «Сильної України» будуть економічні реформи - експерт
Головним пріоритетом для «Сильної України» будуть економічні реформи - експерт

«Для «Сильної України» економічні реформи - не порожній звук, а пріоритет діяльності. Партія готова боротися за реформи з опозиції, але при потребі буде співпрацювати з чинною владою для їх проведення», - підкреслив Фесенко, передає РБК-Україна

Експерт зазначив, що в лавах партії зібралися представники реформаторського крила колишньої влади, які змушені були піти зі складу уряду через конфлікт із прем'єром Миколою Азаровим. «Тігіпко, Хорошковський - вони завжди були схильними до економічних реформ, але покинули склад уряду через конфлікт із Азаровим (з питань проведення реформ)», - нагадав Фесенко.

Політолог також додав, що в «Сильній Україні» присутні представники індустріальних кіл, а також відома в українському бізнесі людина, Ігор Мазепа.

У той же час стратегія «Сильної України» відрізняється від «Опозиційного блоку» прагматичним підходом до поточної ситуації. «Вже традиційно Сергій Тігіпко і «Сильна Україна» виступають у ролі прагматичної опозиції.

«Опозиційний блок» обрав дуже агресивний стиль, сенс якого нагадує фразу Азарова, що в усьому винні «попередники». Цей стиль використовувався на парламентських виборах 2006 року, президентських виборах 2010 року», - нагадав експерт.

У той же час у «Сильної України» більш прагматичний, конструктивний підхід, вони теж критикують нинішню владу, але з обґрунтованими позиціями, вважає Фесенко.

«Сильна Україна» претендує на звання прагматичної опозиції, а «Опозиційний блок», хоч він і заявив себе партією миру, виступає в ролі опозиції агресивної. Насправді в «Опозиційному блоці» зібралися опортуністи і пристосуванці», - підкреслив Фесенко.